Fajny salon. Aranżacja salonu – lampa wisząca do salonu

kloxklox_com / Pixabay

W domu mamy różne pomieszczenia są takie w których spędzamy czasu więcej i takie gdzie tego czasu spędzamy mniej. Z całą pewnością do tej pierwszej kategorii zaliczymy salon w naszym domu. Wobec tego że spędzamy w nim dużo czasu powinniśmy z całą pewnością postarać się o to żeby aranżacja salonu była jak najbardziej przyjemna dla nas i funkcjonalna. Z jednej strony mamy takie elementy jak kanapa czy fotele. Ważny jest również wybór telewizora oraz kina domowego.

 

Bardzo ważnym jednak elementem jest oświetlenie salonu. Aranżacja salonu to również zakup lamy, czy to będą lampy stojące czy też lampa wisząca do salonu to jest kilka wspólnych elementów, które decydują o tym czy oświetlenie jest dobre. Światło przede wszystkim powinno być ciepłe, takie oświetlenie mniej męczy. Po drugie w salonie powinniśmy mieć kilka źródeł światła. Główne oświetlenie pod sufitem, ale i pomniejsze jak przykładowo zamontowane gdzieś na ścianie kinkiety czy ustawione w kącie lampy stojące. Oczywiście w różnych oświetleniach powinniśmy mieć różnej mocy żarówki i dzięki temu osiągniemy różne efekty w salonie w zależności od potrzeb.

 

1 Komentarz

  1. Lampa wygląda bardzo oryginalnie. Idealna do nowoczesnego wnętrza ale i w klasycznym mieszkaniu będzie wyglądać równie dobrze.

Komentowanie jest wyłączone.