Druk na szkle

stux / Pixabay

Szkło choć bardzo kruche z pozoru, odpowiednio zahartowane wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki. Wraz z postępującą technologią uzyskano coraz to nowsze metody jego hartowania, cięcia oraz zdobienia. Oprócz wykonywania różnego rodzaju  zdobień tak zwanej ryciny, modne jest również oklejanie szkła oraz druk na szkle. Szkło jako element wystroju lub dekoracji towarzyszy nam od bardzo, bardzo dawna. Oprócz szkła jako montowanego w oknie, szkło stosowane jest w wazonach, szybach meblowych, lustrach, kabinach prysznicowych, oraz co ostatnio bardzo często się zdarza wykonujemy nimi całe przeszklenia ścienne.

Ostatnimi czasy bardzo chętnie dekorujemy swoje domy szkłem z zastosowaniem druku. Jeżeli coś jest estetyczne i praktyczne to w każdym domu znajdzie zastosowanie. Tak też jest z panelami szklanymi drukowanymi. Zastępują one płytki kuchenne. Druk na szkle Kraków oferuje szeroki asortyment w tym zakresie. Są bardzo wygodne w utrzymaniu czystości, nie mamy tutaj problemu z zabrudzeniem fug, które tak jak w przypadku płytek jest bardzo ciężko doczyścić. Ponadto są bardzo łatwe w montażu. Wykonane są z jednolitego kawałka. Mogą być docinane według każdego zamówionego wzoru. Więc i również montażysta ma ułatwione zadanie. Taki panel szklany czy to w kuchni czy w innym pomieszczeniu możemy zadrukować dowolnym wzorem. Tak też możemy udekorować ścianę kwiatami, zwierzętami czy nawet swoją własną fotografią. Szkło obecnie jest bardzo wytrzymałe więc znosi wysokie temperatury oraz lekkie uderzenia. Pod tym względem jest bardzo podobne do płytek wysokogatunkowych, a  nawet mocniejsze. Nowoczesne szkło jest bardzo dobrze wypolerowane przez co jest łatwiejsze w utrzymaniu porządku i czystości.

Jeżeli chcesz w swoim domu stworzyć nowoczesne i praktyczne wnętrze zastosuj w nim panele szklane. Możesz je ozdobić według własnego pomysłu – również Ty decydujesz o jego wymiarach i kształcie.